Jak odzyskać faceta? – Porady i opinie

jak odzyskać faceta

Jak odzyskać faceta?

Najpierw zadaj sobie trzy najważniejsze pytania, które pomogą Ci przy odzyskiwaniu narzeczonego/faceta i odpowiedz zgodnie z tym co czujesz.

Czy Twój związek zaczął się wypalać?
Czy Twój facet chce od Ciebie odejść?
A może chcesz odzyskać utraconą miłość?

Któraś z odpowiedzi brzmi tak?

Jeśli któraś z odpowiedzi to TAK, to zapraszam do przeczytania tego artykułu. Pewnie zastanawiasz się czy to w ogóle możliwe – oczywiście, że tak. Z doświadczenia wiem, że bardzo dużo kobiet w takiej sytuacji się załamuje, co prowadzi również do desperackich kroków. Niestety skutkiem tego jest, że mężczyzn to skutecznie odstrasza i są jeszcze bardziej wycofani. Jeśli chcesz odzyskać swojego faceta/narzeczonego musisz tego uniknąć.

Przede wszystkim zapamiętaj sobie, że mężczyźni są sentymentalni i w swoim zwyczaju mają, aby ciągle do czegoś dążyć. Jeśli z jakiejś przyczyny zaczynają się źle czuć w swoim związku, będą chcieli go zakończyć. Jest to dla nich zupełnie normalne, ponieważ jeśli są nieszczęśliwi to traktują to jako przeszkodę, której trzeba się niestety pozbyć. Mówi się, że kobiety są pamiętliwe i zmienne, ale uwierz mi – faceci również, nawet bardzo. Mimo, że wmawia Ci, że już mu nie zależy to na pewno pamięta wasze wspólne chwilę. Te dobre oraz złe.

Chcąc zatrzymać faceta swoich marzeń musisz wykorzystać jego sentyment, o którym wspominałam przed chwilką. Zwróć uwagę, że kiedyś byłaś już dla niego atrakcyjna i piękna. Jak każdy facet na początku Waszej znajomości pragnął Cię, kochał no i przede wszystkim chciał być z Tobą! Musisz tylko w nim ponownie rozbudzić te uczucia, które gdzieś tam w nim drzemią.

Co mam robić?

Musisz wiedzieć, że najwięcej problemów w związku rodzi się z braku umiejętności komunikacji oraz realizacji wzajemnych oczekiwań. Kiedy pojawi się jakaś niejasność należy przeprowadzić rozmowę. W związku najważniejsze jest komunikacja i kompromisy. Jeśli nadal głowisz się jak odzyskać faceta stosuj się do moich rad. Unikaj krzyków, pretensji no i przede wszystkim nie użalaj się nad sobą. Nic tak nie denerwuje facetów jak użalanie się. Drugą kwestią jest to, że emocje są zaraźliwe. Jeśli zaczniesz od krzyku to on również podniesie głos, co będzie skutkowało większym konfliktem niż dotychczas. Zmuś go do refleksji, przypomnij dobre momenty, które przeżyliście wspólnie. Podkreśl jego zalety. I najważniejsze – nie krytykuj go. Jest to delikatna sfera “męskiego ego”. Krytykując go dajesz mu powody myśleć, że to nie ma sensu. Skoro go krytykujesz to po co masz z nim być?

Jeśli się rozstaliście to pamiętaj, aby nie naciskać. W tym okresie odzyskiwania faceta należy szczególnie uważać na to co się robi oraz mówi. Daj mu trochę czasu. Musisz postępować powoli i rozważnie, aby wszystkiego nie zaprzepaścić. Zwłaszcza, gdyż zazwyczaj nie rozstajemy się w pozytywnej atmosferze – zwłaszcza przy zdradzie. Nie przychodź do niego z deklaracją wielkiej miłości – to jedynie działa w komediach romantycznych. Zastanów się nad powodami Waszego rozstania. Czy któreś z Was zdradziło? Któreś z Was popełniło błąd? A może po prostu chcieliście odpocząć? Z każdej sytuacji jest wyjście, trzeba tylko odpowiednio postępować w zależności od powodów Waszego rozstania.

Czego absolutnie nie robić

Jeśli chcesz mieć jeszcze jakiekolwiek szansę na odzyskanie faceta daruj sobie tego typu akcje.

  • Daruj sobie smutne posty na fejsie jacy to faceci są źli, miłość nie istnieje itp
  • Być wrogą i nieuprzejmą
  • Dramatycznie błagać o powrót
  • Pytać czy spotyka się z jakąś inną dziewczyną
  • Obmawiać go przy znajomych
  • Przechwalać się jak to wielu mężczyzn za Tobą szaleje

Gwarantuje Ci, że żadne z powyższych nie sprawi, że wróci do Ciebie na kolanach, a wręcz przeciwnie – skutecznie go do siebie zniechęcisz.

Pozwolę sobie zacytować słowa za zgodą jednego z moich przyjaciół.

(…) kochaliśmy się i przyszedł czas na zaręczyny.  Wiadomo jak każdy wyobraża sobie sytuację po zaręczynach, ślub i wspaniałe życie, dzieci.  Nim do ślubu doszło zaczęliśmy się kłócić – o wszystko, kto wyniesie śmieci, kto zrobi zakupy. Są to pierdoły, ale i tak się kłóciliśmy. No i stało się, stwierdziłem, że się odkochałem. Kompletnie nic już do niej nie czułem, ale mimo wszystko dalej z nią byłem, bo było mi jej po prostu szkoda. No i tak sobie żyliśmy w kłamstwie nadal się przy tym kłócąc, a termin ślubu się zbliżał. Pół roku przed ślubem znowu się pokłóciliśmy, ale to już była ostra kłótnia. Stwierdziła, że to koniec i szczerze mówiąc był to dla mnie szok. Dotarło do mnie, że ją kocham i znowu zacząłem się starać. Niestety im bardziej się starałem tym bardziej zaczęła mnie odrzucać.

Zobacz jak zmieniło się diametralnie jego podejście po rozstaniu. Zwróć też uwagę na to co ona robiła. Tak, tak wiem że każdy facet jest inny. Jest to wiadome. Pamiętaj, że to jest wstęp do tego jak odzyskać faceta i są to tylko ogólne porady i przemyślenia, o których należy pamiętać. No i pamiętaj, że odzyskanie chłopaka nie sprawi, że magicznie Wasze problemy znikną. Nad tym również trzeba popracować.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej jak odzyskać faceta to serdecznie zapraszam do mojego poradnika. Dostaniesz mnóstwo informacji oraz wiedzy potrzebnej, aby odzyskać swojego ukochanego. Poznasz też wiele skutecznych i sprawdzonych sposobów, aby Twój ukochany do Ciebie wrócił.

Odbierz poradnik

 Poradnik odebrało już 13,321 dziewczyn!

8 komentarzyZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *