Jak poderwać chłopaka – porady tylko dla kobiet

Jak poderwać chłopaka? Chyba każda z nas chociaż raz zadała sobie to pytanie będąc singielką. Pytanie to zaprzątało nasze myśli całymi dniami i nocami, myśląc tylko co zrobić, by zwrócił na Ciebie uwagę. Wbrew pozorom nie jest to nic trudnego. Nawet jeśli jesteś nieśmiałą osobą to nic straconego! Jeśli jesteś nieśmiała zamień to w swój atut. Dzięki tym wskazówkom żaden mężczyzna nie przejdzie wobec Ciebie obojętnie. Masz wszystko, by wywrócić mu świat do góry nogami. 🙂 Postaram się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości. Dowiesz się co sprawa, że mężczyzna traci dla kobiety głowę oraz jak podbić jego serce.

Jak poderwać chłopaka? Przede wszystkim kontakt wzrokowy. Myślę, że nikogo nie zdziwi fakt, że pierwszą rzeczą na jaką zwracają uwagę mężczyźni to wygląd, a konkretniej… oczy! To właśnie oczy przyciągają uwagę i mogą sprawić, że oszaleje na Twoim punkcie. Jak to wykorzystać? Najlepiej zacząć od zdecydowanego i długiego kontaktu wzrokowego. Będzie to znak, że jesteś zdecydowaną osobą i nie boisz się rozmowy oraz flirtu. Oczywiście do tego dodaj swój uśmiech. 🙂 Da mu to do zrozumienia, że jesteś zainteresowana jego osobą. Jest to też swego rodzaju zaproszenie do rozmowy. Jeśli ktoś wpadnie Ci w oko – uśmiechnij się! Nikt nie lubi ponuraków. Staraj się, by na Twojej twarzy jak najczęściej gościł uśmiech. Może to zabrzmieć dziwnie, ale warto przećwiczyć sobie kilka uśmiechów przed lustrem, który każdy z nich będzie wyrażał inne emocje. jak poderwać chłopaka

Ważnym elementem jest też mowa ciała. Jest to jeden z najważniejszych elementów przy podrywie. Mowa ciała da mu do zrozumienia czy jesteś nim zainteresowana. Warto nauczyć się kilku trików, które sprawią, że będziesz dla niego bardziej atrakcyjna. Pod żadnym pozorem nie krzyżuj rąk, gdyż jest to znak, że nie jesteś zainteresowana jego osobą. W bardzo prosty sposób możesz mu dać do zrozumienia, że odpowiada Ci jego towarzystwo, wystarczy pochylić się w jego stronę i rozluźnić ręce.

Daj mu do zrozumienia, że jest dla Ciebie atrakcyjny. Faceci również lubią usłyszeć komplement, powiedz mu coś miłego!

Kiedy zobaczysz, że zaczynacie czuć się swobodnie w swoim towarzystwie – dotykaj go. Nie rób tego nachalnie, mają to być “przypadkowe” muśnięcie, np. jego ramienia. Ważne, aby zburzyć jego spokój. Nie pozostanie to nie zauważone, a da mu do myślenia. Kolejną radą jak poderwać chłopaka jest rozmowa o nim samym – oni to uwielbiają! Zapytaj o pracę, studia, rodzinne strony. Dzięki temu również lepiej go poznasz. Słuchaj tego co mówi, obowiązkowo śmiej się z jego żartów. Zadawaj pytania, które będą świadczyły, że interesuje Cię jego osoba. Mężczyznom schlebia to, że kobieta chce ich lepiej poznać.

Podrocz się z nim jest to sposób na wprowadzenie humoru do rozmowy i ożywienia dialogu. Da mu to też sygnał, że jesteś osobą, z którą można na luzie porozmawiać. Ma to być element zaskoczenia i abstrakcji, ewentualnie delikatnej docinki(choć z tym radzę uważać, aby nie przesadzić). Mimo wszystko jeśli ma on poczucie humoru będzie potrafił się z tego śmiać. Dodatkowo w pewien sposób wyróżnisz się od przeciętnych kobiet.

jak poderwać chłopaka

W tym wszystkim musisz też pamiętać o najważniejszej rzeczy –  aby być sobą. Nie kłam na swój temat, nie udawaj kogoś innego. Jeśli zależy mu na czymś więcej to doceni Twoją szczerość oraz naturalność.

Jak rozkochać w sobie faceta? Aby mieć na to szansę unikaj dwóch najczęstszych błędów, które zdarza się popełniać kobietom, mianowicie:

  • “Domyśl się”
  • Znacie się 5 minut i już wiesz, że chcesz aby był Twoim mężem i ojcem Twoich dzieci 

Są to dwie skrajne sytuacje, gdzie pierwsza odnosi się do zachowania, gdzie mężczyzna nie ma bladego pojęcia o co chodzi. Nie wie jak rozwijać waszą relację, bo nie ma pojęcia co lubisz i dostaje mylne sygnały. Nie wie też czy Ci się podoba, a więc przestaje się starać. Jest to normalne zachowanie.

Druga sytuacja to totalne przeciwieństwo, znacie się 5 minut, a Ty go ciągle komplementujesz i mówisz o wspólnej przyszłości. I to na pierwszym spotkaniu! Jest to idealny sposób… na odstraszenie chłopaka. Nie używaj również żadnych tandetnych tekstów na podryw – to nie działa i także przynosi odwrotny skutek do oczekiwanego. Do tej pory nikt nie skonstruował wehikułu czasu, a więc zapamiętaj, że pierwsze dobre wrażenie możemy zrobić tylko raz. Nie chcesz przecież zaprzepaścić swojej jedynej szansy przez jakąś głupotę.

Jeśli wszystkie sztuczki zawiodły oznacza to, że facet nie jest po prostu Tobą zainteresowany. Dużym prawdopodobieństwem będzie fakt, że ma dziewczynę. Może być również nieśmiały, aby samemu przejąć inicjatywę. W tym wypadku potrzebny będzie czas. Razem z dłuższą znajomością będzie się bardziej otwierał i przejmował inicjatywę.  Nie bójmy się też wykonać pierwszego kroku, jeśli taki nie został wykonany przez mężczyznę. Być może jest po prostu zbyt nieśmiały. Kto wie? Może to właśnie ten jedyny, a my tracimy niepowtarzalną szansę na znalezienie swojej miłości.

Wszystkie porady w tym wpisie są ogólne, więcej informacji znajduje się w moim poradniku jak poderwać chłopaka, do którego serdecznie zachęcam. Poznasz skuteczne i sprawdzone metody na poderwanie chłopaka.

 Odbierz poradnik

 Poradnik odebrało już 13,321 dziewczyn!

5 komentarzyZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *