Jak rozkochać w sobie faceta – porady

Jak rozkochać w sobie faceta?

To pytanie spędza sen z powiek niejednej kobiecie. Zanim zadasz sobie pytanie czy to w ogóle możliwe, odpowiem: TAK! Uwieść można każdego faceta. Wystarczy trochę kokieterii, nieco wiedzy na temat ich męskiej natury plus kilka przydatnych sztuczek. Wyjaśnijmy sobie jedno, to tylko człowiek, który jest na dodatek bardzo przewidywalny. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak rozkochać w sobie faceta to zapraszam do dalszej części tego wpisu.

jak rozkochać w sobie faceta

Pierwsze skrzypce

Nieprawdą jest, że panowie grają pierwsze skrzypce w podrywaniu. Starają się o to kobiety, ale o te, które ich wcześniej zanęciły. Jestem pewna, że każda z nas przeżyła pewne zawody miłosne, które argumentowała: “Mogłam to zrobić inaczej.. Następnym razem zrobię inaczej”. Problem w tym, że choć się staramy, gdy uderza w nas strzała amora całkowicie zapominamy o bożym świecie. Właśnie w tym okresie jesteśmy skłonne do popełniania największych błędów, które mogą odstraszyć naszego wymarzonego faceta. Na początek, aby zdobyć całą wiedzę jak rozkochać w sobie faceta zacznij od unikania tych błędów.

  1. Dystans – powinna pamiętać o tym każda kobieta. Wiem, że jest cudowny, kochany i to na pewno ten jedyny, więc chciałabyś być z nim 24/7 najchętniej leżąc w łóżku przytulając go. Niestety, rzeczywistość jest brutalna i jest to niemożliwe. Jeśli pokażesz, że zwariowałaś na jego punkcie to prędzej czy później ucieknie. Wstrzymaj się też z pisaniem ósmego SMS-a pod rząd i pozwól wykazać się jemu.
  2. Atrakcyjność – tak, tak faceci nie zwracają uwagę na wygląd. Kłamstwo. Przywiązują oni ogromną uwagę do wyglądu. Pamiętaj, że kobieta zadbana, to kobieta atrakcyjna. Nie zmieniaj na początku jak i w trakcie znajomości urodowych przyzwyczajeń i nie przestawaj o siebie dbać. Nie jest to nic trudnego, mowa o schludnym i czystym ubraniu, ładnych perfumach czy depilacji nóg. Brzmi okropnie, ale z czasem niektóre panie stają się ogromnymi leniuchami i odbija się to na ich wyglądzie. Pamiętajmy też o ruchu i prawidłowym odżywianiu. Jeśli podczas waszej znajomości przybrałaś kilka kilogramów na wadze więcej to może mu się to nie spodobać i ma do tego prawo(oczywiście działa to również w drugą stronę). Jeśli chcesz dowiedzieć się jak skutecznie schudnąć zapraszam pod ten link.
  3. Szacunek – oszalałaś na punkcie faceta, ale jakimś cudem udaje Ci się stosować do tych rad? To świetnie, ale pamiętaj aby nie przesadzić w drugą stronę. Zbyt duży dystans może być źle zrozumiany przez naszego partnera. Może czuć się odrzucony oraz myśleć, że go nie dostrzegasz.

 

Męskie osobowości

Przedstawię Ci również kilka rodzai męskich osobowości, dzięki temu pomoże Ci to zrozumieć jak rozkochać w sobie faceta.

  • Imprezowicz – jest aktywny, wszędzie go pełno. Bardzo prawdopodobne, że nie będzie chciał stabilizacji. Zna wszystkie pobliskie kluby oraz puby. Pije dużo alkoholu i jest lekkoduchem co przekłada się na jego codzienne obowiązki jak, np. uczelnia, praca. Raczej nie szuka kobiety na stałe, a woli flirtować z kilkoma na raz. Kobieta która może go uwieść powinna być równie otwarta, ale bez przesady.
  • Inteligent – szuka kobiety, która będzie mogła go zaskoczyć swoją wiedzą. Posiada poczucie humory i zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia. Nie lubi się nudzić i tego samego oczekuje od partnerki.
  • Przyjaciel – uwielbiają go zwłaszcza kobiety. Ma wszystkie dobre cechy: życzliwy, uroczy i opiekuńczy. Można mu o wszystkim opowiedzieć, a on zawsze doradzi, pocieszy. Jest przyjacielem Twoim oraz wszystkich. Minusem dla obu stron jest to, że bardzo łatwo można trafić do friendzone.
  • Narcyz – uważa się za chodzący ideał pod każdym względem. Uwielbia chodzić na zakupy i bardzo dba o swój wygląd. Nie widzi swoich wad, ale krytykuje innych. Wydaje mu się, że jest najlepszy i nieomylny. Chcę być z kobietą, która również jest ideałem. Przywykł do komplementów. Powinnaś go zaintrygować.
  • Romantyk – wierzy w klasyczną miłość, nie boi się jej okazywać ani rozmawiać o uczuciach. Jest osobą wrażliwą przez co łatwo mu zrobić przykrość. Kobieta, która będzie w związku z romantykiem będzie czuła się wyjątkowo, kochana i doceniona. Ich ideałem są kobiety delikatne i uczuciowe, które docenią jego starania.
  • Artysta – lubi wszystko co oryginalne. Jest indywidualistą i żyje chwilą. Ten typ charakteryzuje przede wszystkim spontaniczność i kreatywność. Obraca się w towarzystwie osób, które podzielają jego pasję. Chodzi też własnymi ścieżkami przez co trudno go czasem zrozumieć. Kobieta musi rozumieć jego pasję i lubić spędzać czas na tym co on.
  • Podrywacz – notorycznie podrywa kobiety za pomocą takiego samego schematu. Liczy się tylko ilość. Traktuje kobiety przedmiotowo, kręci, kombinuje. Obiecuje wszystko czego zapragniesz. Przeważnie w głębi duszy jest nudny, nieciekawy i zagubiony. Taki typ cwaniaczka, który ma się za samca alfa. Kobieta, która może go uwieść powinna wykazać się sprytem, grać niedostępną i powinna być przede wszystkim odporna na jego sztuczki.

Opisy te są uproszczone i skrócone oraz zdaje sobie sprawę, że brzmią stereotypowo, ale zadajmy sobie pytanie czy nie zgadzają się z rzeczywistością? Pamiętaj, że aby sprawić aby mu na Tobie zależało nie wystarczy jedno określone zachowanie, ponieważ jest to cały proces. Zapraszam do mojego poradnika jak rozkochać w sobie faceta,który został szczegółowo opisany.

 Odbierz poradnik

Poradnik odebrało już 13,321 dziewczyn!

4 komentarzeZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *